“Hayatı Extra Yaşa”
 

Özel cephe, özel tasarım, emsalsiz mekan…

GÜLER Xtra tek bloktan oluşan bir proje olmasına rağmen, 3 cepheye sahip olan özel bir projedir. Cephesi, simetri olmadan kendi görselini öne çıkarıyor. 

2+1 dairelerden oluşan projede emsallerine göre, çok fazla net alan kullanımı yapıldı. Bu sayede, projenin İç mekanlarda hiç kayıp alan oluşturulmadı. Malzeme kullanımında kalite ve fonksiyona önem verilen projede, Güler Grup kalitesinin önemli bir unsuru olan “nitelikli İşçilik” ön plana çıktı. 

İnşaa süresinde, projenin her aşamasına sadık kalınan GÜLER Xtra’da dış cephede, mantolama haricinde modern cam parapet sistemleri kullanıldı. Her katta iki daire bulunan projede daireler Güney-Kuzey-Doğu ve Güney-Kuzey-Batı olarak konumlandırıldı. 
 

Her biri 130 m2 olan dairelerde ailenize ve misafirlerinize sıcak, samimi bir alan sunuyoruz. Ebeveyn giyinme odası ve ebeveyn banyosu sizi konforla buluşturacak. Salonda 4.30 m2’lik fransız pencereler gökyüzünü evinize taşıyacak. Özenle tasarlanmış keyifli bir daire için kombi, radyatörler ve ankastre 3’lü set bu tasarıma dahil edildi. Çocuk oyun alanı, kamelya haricinde, araç güvenliğiniz için yeterli otopark alanı bırakıldı. 

NEDEN XTRA?

Güler Group;Bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm projeleri gününde teslim ederek, inşaat sektörünün en güvenilir firmalarından biri olma özelliğini kazanmıştır.
Şimdiye kadar teslim ettiği projelerde müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir.
İnşaat ve İnşaat Teknolojileri, İnşaat malzemeleri ve Medikal sektörlerinde güçlü bir isim…
Kentsel dönüşüme katkı sağlayacak projeler üreterek nitelikli yeni yaşam alanları üretmiştir.
2016 yılında brüt 100 bin metrekare alana yatırım yapacak olan Güler Grup hızla büyümektedir.
Gelişen Mersin’in çehresine yakışan yüksek standartlarda konutlar üreterek yeni ve yaşanılır yaşam alanları üretmiştir.
Yenilikçi projeleri ile gittiği bölgenin kaderini değiştirmiştir.
Çağdaş mimarinin tüm olanaklarını kullanarak hem estetik hem de fonksiyonel yapılar üretmiştir.
Mimaride modern ve çağdaş olanı yaratarak yapı sektöründe modanın belirleyicisi olmuştur.
Geliştirdiği projelerdegünden güne karlılığı artan, kazançlı yatırıö fırsatları yaratmıştır.
Akdeniz’in yükselen değeri Mersin’de nitelikli yaşam alanları inşa ederek, kentin yeniden yapılaşmasında ve gelişmesinde öncü rol oynamıştır.
Tecrübeli, nitelikli ve sorumluluk sahibi kadrosu sayesinde ürettiği tüm projelerde kaliteli işçiliği ve yüksek standartları garantilemiştir.